CLOUDOVÉ SLUŽBY


Nabízím několik služeb v oblasti cloudových technologií, které si můžete zkombinovat na míru z jednotlivých balíčků podle vašich potřeb a požadavků.

Na vaše data je nově vyhrazená nová optická linka o rychlosti 1000/1000 Mbps, aby nahrávání dat a stahování bylo ještě rychlejší.

Stacks Image 5


PPdrive hosting


Chcete mít všechna svá data v bezpečí, přístupná na všech vašich zařízeních i pomocí internetu odkudkoliv na světě? Nechcete se starat o zálohování? Potřebujete posílat přes internet velké množství dat formou odkazu ke stažení přes šifrované spojení a nechcete využívat veřejné úložny plné reklam a sledování? U našeho PPdrive hostingu nabízíme několik tarifů podle velikosti.

Music station hosting


Nahrajte si vaše audio soubory a písničky na jedno místo a poslouchejte na všech zařízeních formou streamingu bezpečně přes internet, nebo si stáhněte vybrané písničky/celou knihovnu pro offline poslech. Za legálnost dat odpovídá uživatel, protože jeho soukromá data nikdo nekontroluje a nemůže odposlouchávat při šifrovaném spojení. Podporované jsou všechny chytré telefony a tablety s Andriodem, Apple iOS zařízení iPhone a iPad, všechny počítače a macy s moderním webovým prohlížečem. Možnost bezdrátově doma streamovat muziku do repráků např. v obýváku na vybraných zařízeních. Vaší hudební knihovnu můžete procházet klasicky podle alb, interpretů, složek atd.

Web hosting


Nabízíme klasický webhosting pro vaše statické nebo dynamické stránky na moderních CMS systémech Wordpress, Drupal atd. s MariaDB databazí, PHP. Velikost individuální dle potřeb a požadavků zákazníka. Rád nabízím služby na míru.

Email hosting


Potřebujete provozovat vlastní emailové schránky velkých velikostí na vlastní doméně se šifrovaným spojením pro přijímání i odesílání všech emailů? Antispamové řešení je samozřejmostí. Možnost nastavovat automatické odpovědi mimo kancelář přímo na serveru v přehledném webovém rozhraní, přeposílání emailů, přístup na mail přes web nebo možnost stahovat přímo do poštovních klientů přes bezpečné spojení.

Offsite backup station hosting


Potřebujete snadno zálohovat svá firemní nebo soukromá data na bezpečné místo mimo vaši kancelář bezpečně přes internet? Offsite backup station nabízí možnost vytvořit cíl zálohování na našem serveru a provádět automaticky rozdílové zálohy v určených intervalech z vašeho serveru přes šifrované spojení po internetu.

Cloud office hosting


Potřebujete upravovat textové dokumenty a tabulky a nechcete se vůbec o nic starat? Používejte office v cloudu a pohodlně vytvářejte, sdílejte a uchovávajte dokumenty na jednom místě.

Photo station hosting


Automaticky zálohujte vaše fotografie z mobilních zařízení na jedno místo, kde můžete v aplikaci nebo přes web vytvářet a sdílet svá alba na sociální sítě, komentovat jednotlivé fotografie. Nastavujte si soukromí u jednotlivých alb na veřené, chráněné heslem nebo soukromé. Všechny vaše fotografie tak budou přístupné na všech vašich zařízeních a počítačích a nebudou vám zabírat místo, pokud si je nestáhnete.

Poznámky hosting


Klasické synchronizované poznámky s možností formátování textu, příloh, obrázků atd. Aplikace pro všechny hlavní platformy Win, Mac, Linux, iOS, Android.

Kontakty hosting


Synchronizace a záloha kontaktů mezi zařízeními.

Kalendář hosting


Klasický kalendář se všemi funkcemi dostupný přes web a nebo aplikace na PC, mac a linux.

TARIFY

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies a službu Google Analytics. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info se dozvíte v našich Zásadách ochrany soukromí