SPRÁVA IT A PC PORADENSTVÍ


Outsourcovat vaše IT se vám vyplatí. Plaťte skutečně jen tolik, kolik je nezbytně nutné. Spravuji celé sítě, servery i klientské počítače včetně veškeré infrastruktury a zabezpečení dat. Navrhuji bezpečnostní strategie pro práci s citlivými firemními daty, disaster plány (zálohování, obnova dat a provoz klíčové infrastruktury). Rozvoj stávající sítě, plán rozvoje dle potřeb zákazníka. Vytvoření logické struktury a centralizace firemních dat.

Stacks Image 17


Moderní internetové služby provozované na vlastních serverech (emaily, webové stránky, intranet, kalendáře, kontakty, vnitrofiremní chat, synchronizace dat a vzdálené přístupy, VPN, sdílení dat, šifrovaná komunikace…). Díky tomu máte jistotu, že jsou vaše data v bezpečí a pod vaší kontrolou a zároveň můžete využívat nejmodernější technologie dneška. Zajímáte-li se o soukromí a bezpečnost vašich informací vám není lhostejná, ptejte se. Rád pomůžu.

Jako doplňkovou službu ke správě IT poskytuji PC poradenství pro správu klientských PC ve firmě i jinde. Řeším klasické problémy s funkčností, bezpečností, rychlostí a ostatními problémy. Možnost školení zaměstnanců po jednotlivcích nebo menších skupinách dle potřeb klienta. Poradenství při koupi nového PC, případně kompletní servis od návrhu, instalace PC po zapojení u zákazníka. Dodáváme značkové PC a notebooky DELL dle požadovaných parametrů za výhodné ceny.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies a službu Google Analytics. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info se dozvíte v našich Zásadách ochrany soukromí